KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5293256
nr 529 3256
Etsningar
1800-tal, G Döbler, Motiv från bla. Egypten, ca 25 x 34
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:15:42
350 kr
150 kr
550 kr
650 kr
750 kr